Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Uczymy się nie dla szkoły, lecz dla życia Seneka Młodszy

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie

We wtorek, 26 marca 2019 roku, odbył się w naszej szkole Dzień Otwarty. Gościliśmy uczniów  trzecich klas gimnazjalnych oraz klas ósmych ze szkół podstawowych w Gródku i Michałowie. Uczniowie obejrzeli prezentację multimedialną pokazującą skierowaną do nich ofertę edukacyjną na przyszły rok szkolny, a także zapoznali się z ważniejszymi działaniami podejmowanymi przez społeczność szkolną, takimi jak projekty, konkursy, wycieczki, wolontariat czy imprezy szkolne. 

Wspólnie spędzony czas umiliły ciekawe quizy oraz loteria z nagrodami rzeczowymi. W trakcie zwiedzania szkoły można było zajrzeć do przytulnej biblioteki, postrzelać na strzelnicy szkolnej czy obejrzeć  najnowszy sprzęt, jakim dysponuje placówka Straży Granicznej w Michałowie. Serdecznie dziękujemy Komendantowi Placówki Straży Granicznej w Michałowie za coroczne wsparcie przy organizacji Dnia Otwartego szkoły i promowanie nauki w klasie mundurowej naszego LO.

Naszym gościom życzymy jak najlepszych wyników na egzaminach i zapraszamy do podjęcia nauki w naszej szkole.

Zegar

Użytkownicy online

Odwiedza nas 34 gości oraz 0 użytkowników.

Kalendarz

październik 2019
pwścpsn
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Polecamy

HOT NEWS
UWAGA: Nauka w szkołach dla dorosłych jest bezpłatna - Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele – 10 zjazdów w semestrze: Ubiegający się o przyjęcie proszeni są o składanie dokumentów sekretariacie Zespołu Szkół w Michałowie ul. Sienkiewicza 5ZAPRASZAMY OSOBY DOROSŁE ORAZ MŁODZIEŻ DO PODJĘCIA NAUKI W NASZYCH SZKOŁACH !!!

Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie | Projekt i administracja Jerzy Stpiczyński

Copyright © 2019 Serwis internetowy Zespołu Szkół w Michałowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
000885079
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
543
994
7619
25447