18 października 2017 r. uczniowie klasy III a, uczestniczyli w warsztatach „Papiery do kariery”

Warsztaty odbyły się ramach europejskiego programu dla młodzieży Eurodesk, wspieranego przez Komisję Europejską, Ministerstwo Edukacji Narodowej i Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wyższego.  Poprowadził je Wojciecha Pappai ze Stowarzyszenia ANAWOJ.

Na warsztatach uczniowie zdobyli wiedzę i umiejętności przygotowujące ich do odnalezienia się na rynku pracy i edukacji. Poznawali swoje słabe i mocne strony oraz uczyli się jak skutecznie zaprezentować swoje kwalifikacje.

W czasie zajęć poznali dokumenty składające się na portfolio Europass. Uczyli się je wypełniać i dowiedzieli się, dlaczego warto  korzystać z nich przy ocenie i prezentowaniu swoich umiejętności i kwalifikacji potencjalnym pracodawcom.

000747357
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W tym miesiącu
274
736
5806
21091

HOT NEWS
Nagroda ORŁY MICHAŁOWA 2018 przyznana naszej szkole: